25 Haziran 2012 Pazartesi

MAC Prep+Prime Fortified Skin Enhancer Illuminateur


Cildimizi temizledik,tonikledik, güzelce nemlendirdik ve makyaja hazırız.Pudra,fondöten,kapatıcı bunların yüzümüze en az zararı vermesi ve cildimizin korunması için bir baz kullanılmasını öneririm.Bende olan yüz için,MAC Prep+Prime fortified skin enhancer- Neutralize sarı tonlu olanı.Ürünü göz çevreniz dışında nemlendirilmiş cildinize uyguluyorsunuz.Çok memnunum üzerine sadece pudra geçiyorum o kadar.(fondöten kullanmıyorum)
İçerisinde SPF 35 güneş koruması var ve ürün 30 ml.


Ben bu ürünü kullandığım için ayrıca güneş koruyucu kullanmıyorum bana yetiyor.Ama beyaz tenliyseniz mutlaka altına en az 30 faktörlü bir koruyucu sürmelisiniz.
Her gün kullanıyor muyum? Tabiki hayır.Benim makyajım genelde allık,aydınlatıcı,eyeliner,rimel ve glossdur.Aslında bunları bile her gün sürmüyorum çok üşengecim :)
İlk fotoğrafta yüzümde hiçbir şey yok ve kızarıklıklar çok belirgin (yakın çekim olduğu için fazla kusurlu çıkmış aslında bu kadar vahim değil:) İkinci fotoğraf da ise cilt tonumu özelliklede burun kenarlarındaki kızarıklıkları dengelediğini görebiliyorsunuz.
Ben İstinye Park'taki MAC mağazasından aldım ve Beyoğlu'ndaki görevli arkadaşlardan daha memnun kaldım.
Fiyatı 78tl.


 Loreal'in meşhur Studio Secrets Smoothing Primer'ını da denedim ama hiç beğenmedim dağıtılması çok zor ve pütürlü görüntü veriyordu.

Sevgiler:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder